Kutná Hora

Hotel Muzeum Lega Chcete se zdržet déle ve světě Lega? Ubytujte se v našem hotelu, kde si Vaše děti dosyta užijí kostiček. Mají je k dispozici po celém hotelu a velké hotelové zahradě plné dětských atrakcí. Kutná Hora a její okolí nabízí mnoho možností na trávení volných chvil, zejména uchvátí památky vedené na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. A až budete nasyceni zajímavou historií města, oddechnout si můžete s přáteli na naší slunné zahradě. Pro aktivní máme ping pong, volejbal či jiný sport a večer si upečte buřty nebo ogrilujte maso v našem krbu.

V hotelu si můžete vybrat ze 13 pokojů. Každý má svou vlastní koupelnu, televizi a zdarma přístup k wifi. K dispozici je kuchyňka s lednicí a mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a dalším vybavením. Každé ráno pro Vás připravujeme bohatou snídani.

Milovníci dobré kávy si vychutnají krásné chvíle v moderní stylové kavárně. Máme široký sortiment dobrot a zákusků. Podáváme čerstvé domácí toasty, bagety, panini, dorty a další jídlo připravené u nás.

Pokoje

2
Standard
2+1
Standard+1
2+2
Standard+2
2
Standard Twin
2
Balcony
2
Deluxe
2
Sweet honeymoon

Kontakt

+420 608 779 966

recepce@muzeumlega.cz

Adresa

Zámecká 52, PSČ 284 01, Kutná Hora, Česká Republika

Provozní doba

Recepce 9:00 - 18:00

Check-in 14:00 - 23:00

Check-out do 10:00